Kontakt

Lokalna Grupa Działania
"Roztocze Tomaszowskie"

ul. Lwowska 80
II piętro, pokój 11
22-600 Tomaszów Lub.

 

tel./fax: 84 664 63 86

email:

biurolgd@roztoczetomaszowskie.pl


Licznik odwiedzin

Dzisiaj23
Wczoraj26
W tym tygodniu342
W tym miesiącu1266
Łącznie205799
„Rozwój FAOW czyli wzmacniamy głos pozarządowej wsi” PDF Drukuj Email
poniedziałek, 27 kwietnia 2020 18:00Forum Aktywizacji Obszarów Wiejskich to pierwsze ogólnopolskie porozumienie organizacji działających na rzecz wsi. Organizacje członkowskie FAOW współdziałają na rzecz rozwoju polskiej wsi, aktywizując społeczności wiejskie dla zwiększenia ich udziału w procesie przemian, a także promując zrównoważony rozwój obszarów wiejskich.
Szanowni Państwo,
Członkowie FAOW
Lokalne Grupy Działania,
pandemia COVID-19 stanowi zagrożenie dla dalszego społecznego i gospodarczego świata, Europy, Polski i polskiej wsi. Tylko wspólne i spójne działania na wszystkich poziomach społeczeństw pozwolą skutecznie przeciwstawić się jej skutkom. W ten proces powinny się także włączyć organizacje działające na rzecz społeczności wiejskich, jako partnerzy administracji państwowej i samorządowej, najlepiej rozumiejący problemy i potrzeby  polskiej wsi.
Celem tej ankiety Forum Aktywizacji Obszarów Wiejskich jest zebranie informacji i opinii organizacji wiejskich o problemach spowodowanych pandemią, ale także o podejmowanych, ciekawych inicjatywach. Posłużą one do wspólnego wypracowywania i upowszechniania sposobów radzenia sobie ze skutkami pandemii. FAOW przekaże je także Ministerstwu Rolnictwa i Rozwoju Wsi i innym podmiotom odpowiedzialnym za rozwój społeczny i gospodarczy wsi polskiej.
Uprzejmie prosimy o odpowiedzi na poniższe pytania. Odpowiedzi prosimy przesyłać na adres mailowy Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.   do 5 maja 2020, wpisując temat w mailu: ankieta FAOW
1.    Jakie skutki (krótkoterminowe i długoterminowe) będzie miała pandemia COVID-19 dla polskiej wsi ?
2.    Jakie działania niwelujące/zmniejszające negatywne skutki pandemii  COVID-19 dla polskiej wsi należy podjąć ? Które z nich są najpilniejsze, a które najważniejsze?
3.    W które z tych działań jest w stanie zaangażować się Wasza organizacja?
4.    Jak pandemia wpłynęła na działalność Waszej organizacji?
5.    Czy organizacja podjęła nowe działania w związku z sytuacją wywołaną pandemią? Podaj jakie?
6.    Jakiego rodzaju wsparcia potrzebuje organizacja w nowej sytuacji?

 

LGD w obiektywie

Produkt tradycyjny

Pytania i odpowiedzi

Zadaj pytanie

Ile gmin wchodzi w skład LGD "Roztocze Tomaszowskie"?
Twój e-mail:
Temat:
Pytanie:

Roztocze na Facebooku

LGD 'Roztocze Tomaszowskie'