Projekty współpracy
Ziemia Tomaszowska PDF Drukuj Email
piątek, 20 września 2019 17:52


Publikacja "Ziemia Tomaszowska" w ramach projektu współpracy " Promocja i turystyka”, w ramach poddziałania 19.3 „Przygotowanie i realizacja działań w zakresie współpracy z lokalną grupą działania”.

PDF Ziemia Tomaszowska

 

 

 
Klauzula informacyjna PDF Drukuj Email
poniedziałek, 09 września 2019 17:42
 
Lokalna Grupa Działania "Roztocze Tomaszowskie", zaprasza mieszkańców gmin obszaru LGD "Roztocze Tomaszowskie" oraz miasta Tomaszów Lubelski na bezpłatne warsztaty kulinarne. PDF Drukuj Email
poniedziałek, 02 września 2019 16:59

 

Lokalna Grupa Działania "Roztocze Tomaszowskie", zaprasza mieszkańców gmin obszaru LGD "Roztocze Tomaszowskie" oraz miasta Tomaszów Lubelski na bezpłatne warsztaty kulinarne.

Szczególnie zapraszamy osoby prowadzące działalność w branży gastronomicznej,  zainteresowane  nabyciem umiejętności wykorzystania produktów lokalnych w przyrządzaniu potraw, w tym potraw tradycyjnych. Przedstawicieli JST, KGW oraz osoby poniżej 34 roku życia i powyżej 55 roku życia.

Warsztaty odbędą się w ramach międzyregionalnego projektu współpracy pn. „Szlak Kresowych Smaków”, poddziałanie 19.3 Przygotowanie i realizacja działań w zakresie współpracy z lokalną grupą działania w ramach działania „Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER” objętego PROW 2014-2020. Szczegóły udziału w projekcie znajdują się w regulaminie.

Uwaga! W sytuacji rezygnacji z udziału w projekcie – rezygnujący ma obowiązek poinformowania o tym Organizatora najpóźniej 2 dni przed terminem rozpoczęcia warsztatów.

Serdecznie zapraszamy!

 
Wirtualny spacer i aplikacja PDF Drukuj Email
niedziela, 25 sierpnia 2019 20:15


Wirtualny spacer i aplikacja w ramach projektu współpracy " Promocja i turystyka”, w ramach poddziałania 19.3 „Przygotowanie i realizacja działań w zakresie współpracy z lokalną grupą działania”.

 


LGD w obiektywie

Produkt tradycyjny

Pytania i odpowiedzi

Zadaj pytanie

Ile gmin wchodzi w skład LGD "Roztocze Tomaszowskie"?
Twój e-mail:
Temat:
Pytanie:

Roztocze na Facebooku

LGD 'Roztocze Tomaszowskie'