Ogłoszenia LEADER
Prace nad nową LSR PDF Drukuj Email
LEADER 2014-2020
niedziela, 22 listopada 2015 17:58

Prace nad Lokalną Strategią Rozwoju to również czas, przygotowania projektu współpracy, dla nas ważnego, bo opierającego się na lokalnych zasobach, przedsiębiorcach i organizacjach. Pomysł podsunął nam Kamil Kotarski, który nie tak dawno temu zainicjował przedsięwzięcie, które realizowaliśmy- grzybobranie połączone z warsztatami kulinarnymi. To działanie pokazało nam jak wiele naszych zasobów, produktów nie jest wykorzystywanych przez lokalnych przedsiębiorców w taki sposób, aby przynosiło im to zyski związane ze zwiększoną liczbą turystów.

Więcej…
 
Ankieta dotycząca komunikacji z lokalnymi społecznościami PDF Drukuj Email
LEADER 2014-2020
wtorek, 17 listopada 2015 08:57

Zwracamy się z prośbą do mieszkańców, przedsiębiorców, organizacji pozarządowych i jednostek sektora publicznego działających na obszarze gmin należących do Lokalnej Grupy Działania „Roztocze Tomaszowskie” ( gminy: Bełżec, Lubycza Królewska, Krynice, Susiec, Tarnawatka, Tomaszów Lubelski oraz Miasto Tomaszów Lubelski ) o wypełnienie krótkiej ankiety.

- Ankieta dotycząca komunikacji z lokalnymi społecznościami

 
Kawiarenka obywatelska w ramach pracy nad LSR PDF Drukuj Email
LEADER 2014-2020
sobota, 07 listopada 2015 16:45

Dnia 6 listopada br. Lokalna Grupa Działania „Roztocze Tomaszowskie” zorganizowała kawiarenkę obywatelską. Jest to kolejny etap budowania Strategii i omówienie kolejnych działań. Dziękujemy wspaniałym liderkom, na czele z Panią Wójt Marzeną Czubaj-Gancarz za tak liczny udział, ciekawe spotkanie i merytoryczne uwagi. Wiemy, że dzięki Wam Strategia LGD „Roztocze Tomaszowskie”  będzie odzwierciedlała faktyczne potrzeby mieszkańców naszego obszaru i będzie się starała rozwiązać choć część pojawiających się problemów.

 
Spotkania w gminie Tomaszów Lubelski PDF Drukuj Email
LEADER 2014-2020
piątek, 06 listopada 2015 12:30

Dnia 4 listopada br. Lokalna Grupa Działania „Roztocze Tomaszowskie”  na zaproszenie mieszkańców Ulowa, uczestniczyła  wraz z Panią Wójt Marzeną Czubaj-Gancarz w spotkaniu dotyczącym określenia pomysłów, możliwych do realizacji w ramach planowanego budżetu LGD "Roztocze Tomaszowskie". Bardzo pozytywnie zaskoczyła nas frekwencja oraz aktywność i kreatywność uczestników. Ulów to miejscowość z ogromnym potencjałem - jest tu Wapielnia- jedno z najwyższych wzniesień na Roztoczu, są odkrywki archeologiczne - badania śladów pobytu w tym regionie Herulów, są też ulowskie Prząśniczki, z pokazami dawnych zawodów, z repertuarem ludowych pieśni. To wszystko sprawia, że pomysłów jest więcej niż gdziekolwiek indziej.

 
Spotkania w gminie Lubycza Królewska PDF Drukuj Email
LEADER 2014-2020
środa, 28 października 2015 18:13

Dnia 28 października br. w Urzędzie Gminy w Lubyczy Królewskiej odbyło się spotkanie dotyczące analizy celów zakładanych do realizacji w ramach Lokalnej Strategii Rozwoju LGD "Roztocze Tomaszowskie" w nowym okresie programowania. Dziękujemy za bardzo merytoryczne uwagi, które przyczynią się do lepszego opracowania tego dokumentu.

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 5

LGD w obiektywie

Produkt tradycyjny

Pytania i odpowiedzi

Zadaj pytanie

Ile gmin wchodzi w skład LGD "Roztocze Tomaszowskie"?
Twój e-mail:
Temat:
Pytanie:

Roztocze na Facebooku

LGD 'Roztocze Tomaszowskie'