Wydanie Albumu i Publikacji promujących Gminę Tomaszów Lubelski oraz jej tradycje i aktywne organizacje PDF Drukuj Email
poniedziałek, 07 listopada 2022 15:55


Powstały nowe publikacje dla mieszkańców Gminy Tomaszów Lubelski!

Z przyjemnością informujemy, że Koło Gospodyń Wiejskich  „Malina” w  Rogóźno-Kolonii zrealizowało zadanie pn.  „Wydanie Albumu i Publikacji promujących Gminę Tomaszów Lubelski oraz jej tradycje i aktywne organizacje”, współfinansowane ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Projekt dofinansowany za pośrednictwem Lokalnej Grupy Działania „Roztocze Tomaszowskie”.

„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie” Instytucja zarządzająca PROW 2014-2020 – Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

Wartość projektu: 50 000,00 zł.

Termin realizacji: 22.06.2022 r. – 31.10.2022 r.

W ramach projektu wydano album "Gmina Tomaszów Lubelski dawniej i dziś.." i publikację "Gospodynie i Strażacy z Gminy Tomaszów Lubelski" w ilości po 850 szt. egzemplarzy, łącznie 1700 szt. Wersja pdf publikacji i albumu jest dostępna poniżej na stronie Gminy Tomaszów Lubelski.

- publikacja - Gospodynie i Strażacy z Gminy Tomaszów Lubelski
- publikacja - Gmina Tomaszów Lubelski dawniej i dziśDziękujemy mieszkańcom gminy Tomaszów Lubelski za zaangażowanie w powstanie publikacji.

 

LGD w obiektywie

Produkt tradycyjny

Pytania i odpowiedzi

Zadaj pytanie

Ile gmin wchodzi w skład LGD "Roztocze Tomaszowskie"?
Twój e-mail:
Temat:
Pytanie:

Roztocze na Facebooku

LGD 'Roztocze Tomaszowskie'