KSOW: Nabór kandydatów na II wyjazd studyjny do Niemiec PDF Drukuj Email
piątek, 09 września 2011 17:37

Sekretariat Regionalny Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich Województwa Lubelskiego (SR KSOW) ogłasza nabór na wyjazd studyjny do Niemiec z zakresu OZE.

1. Termin: 25 – 30 września 2011 r.

2. Organizator zapewnia bezpłatne przejazdy, wyżywienie (śniadania, obiady, kolacje), noclegi, ubezpieczenie oraz program merytoryczny. Organizator nie wypłaca diet. tzw. kieszonkowego.

3. Zakres tematyczny: Wyjazd studyjny z zakresu odnawialnych źródeł energii, funkcjonowania przedsiębiorstw wykorzystujących OZE.


4. Wymogi dotyczące kwalifikacji uczestników wyjazdu:
a.       mieszkańcy obszarów, w których rozpoczęto inwestycje związane z odnawialnymi źródłami energii;
b.      doradcy Lubelskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego, Lubelskiej Izby Rolniczej;
d.      pracownicy organizacji pozarządowych czynnie działających na terenie województwa lubelskiego na rzecz rozwoju rolnictwa i obszarów wiejskich;
e.       eksperci;

5. Uczestników mogą zgłaszać zarejestrowani partnerzy SR KSOW, między innymi:
a.       Lokalne Grupy Działania;
b.      Lubelski Ośrodek Doradztwa Rolniczego;
c.       Lubelska Izba Rolnicza.

6. Ilość miejsc ograniczona. W przypadku zgłoszenia przez jedną organizację więcej niż jednego kandydata, zgłaszający w piśmie przewodnim do SR KSOW winien wskazać preferowaną kolejność kandydatów.

7. W kwalifikacji uczestników wyjazdu brane będą pod uwagę:
a.       Ocena formalna – prawidłowość dokonanego zgłoszenia w tym pismo przewodnie z wypełnionymi oraz podpisanymi oryginalnymi kartami zgłoszeń będących załącznikami do pisma;
b.      Ocena merytoryczna kandydata;
c.       W przypadku dużej liczby kandydatów komisja może uwzględnić zaproponowaną kolejność w piśmie przewodnim;
d.      Pierwszeństwo mają osoby, które nie uczestniczyły we wcześniejszych wyjazdach studyjnych organizowanych przez SR KSOW;
e.       Nie będą kwalifikowane osoby, które rezygnując z wyjazdu w poprzednim roku spowodowały że ich miejsce nie zostało wykorzystane.

W przypadku rezygnacji z wyjazdu po określonym terminie, zakwalifikowany uczestnik zostanie obciążony poniesionymi przez organizatora kosztami.

 

Niezbędne dokumenty znajdziecie Państwo tutaj.


Kompletne zgłoszenia w formie pisma przewodniego zawierającego nazwiska zgłaszanych osób w preferowanej kolejności wraz z prawidłowo wypełnionymi kartami zgłoszeń będących załącznikami do pisma, prosimy dostarczyć osobiście lub przesłać pocztą w nieprzekraczalnym terminie do dnia 13 września 2011r na adres: Departament Koordynacji Projektów Europejskich, Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego w Lublinie, ul. Stefczyka 3b, 20-151 Lublin, oraz jednocześnie faxem numer 81 44 16 882.

Wyłącznie w celu usprawnienia przygotowania dokumentacji prosimy o przesłanie pisma przewodniego wraz z kartami zgłoszeń (naturalnie bez podpisów) w formie elektronicznej na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

LGD w obiektywie

Produkt tradycyjny

Pytania i odpowiedzi

Zadaj pytanie

Ile gmin wchodzi w skład LGD "Roztocze Tomaszowskie"?
Twój e-mail:
Temat:
Pytanie:

Roztocze na Facebooku

LGD 'Roztocze Tomaszowskie'