Tomaszowska IT w nowej odsłonie PDF Drukuj Email
środa, 12 października 2011 15:54

Punkt informacji turystycznej w Tomaszowie Lubelskim został przeniesiony do nowego lokalu. Nowy adres - ulica Kościelna 9 to także nowa siedziba Lokalnej Organizacji Turystycznej "Roztocze".

 

Od maja 2008 do października 2011 roku tomaszowski punkt IT funkcjonował w pomieszczeniach Domu Pielgrzyma parafii ZNMP. Przez 3 lata działalności w tym miejscu odwiedziło go kilka tysięcy turystów oraz mieszkańców miasta i regionu.

Nowa siedziba znajduje się bliżej rynku w Tomaszowie Lubelskim i - zdaniem Michała Basińskiego, dyrektora biura LOT "Roztocze" - punkt będzie bardziej widoczny i przyciągnie jeszcze więcej zainteresowanych.

 

- Poprzedni lokal, w którym prowadziliśmy działalność był trochę na uboczu. Wielu turystów do nas nie zaglądało. Teraz trudno będzie nas ominąć, ponieważ jesteśmy tuż przy trasie do zabytkowego sanktuarium - mówi dyrektor. Dodaje również, że dzięki łatwiejszej dostępności punktu możliwe będzie rozwinięcie działalności nie tylko informacyjnej, ale również handlowej. Punkt IT w Tomaszowie Lubelskim oferuje regionalne wydawnictwa, przewodniki, widokówki i pamiątki z miasta i Roztocza.

 

- Musimy zadbać jeszcze o widoczną reklamę zewnętrzną, tak, by w przyszłym sezonie przyciągnąć do nas jak najwięcej gości - dodaje Michał Basiński na koniec.

 

Działalność punktu IT w roku 2011 została doceniona przez Lubelską Regionalną Organizację Turystyczną i Polską Organizację Turystyczną otrzymując kategorię 3 gwiazdek Polskiego Systemu Informacji Turystycznej.

 

Punkt Informacji Turystycznej

Lokalnej Organizacji Turystycznej "Roztocze"

ul. Kościelna 9, 22-600 Tomaszów Lubelski

tel. 84 665 85 05, e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

 

LGD w obiektywie

Produkt tradycyjny

Pytania i odpowiedzi

Zadaj pytanie

Ile gmin wchodzi w skład LGD "Roztocze Tomaszowskie"?
Twój e-mail:
Temat:
Pytanie:

Roztocze na Facebooku

LGD 'Roztocze Tomaszowskie'