Rozszerzenie oferty edukacyjno-kulturalno-sportowej Gminnego Ośrodka Kultury w Bełżcu poprzez zakup wyposażenia sali pełniącej funkcję świetlicy PDF Drukuj Email
wtorek, 09 października 2012 10:45

Rozszerzenie oferty edukacyjno-kulturalno-sportowej Gminnego Ośrodka Kultury w Bełżcu poprzez zakup wyposażenia sali pełniącej funkcję świetlicy

Beneficjent: Gminny Ośrodek Kultury w Bełżcu

Nr naboru: 4.1/413.04.11

Wartość projektu: 44 673,60 zł

Kwota dofinansowania: 24 074,00 zł

Opis operacji:

W ramach małego projektu kompleksowo wyposażono salę Gminnego Ośrodka Kultury w Bełżcu. Zakupiono i zainstalowano:

- 10 stołów składanych, które umożliwią realizację zajęć dydaktycznych jak i spotkań mieszkańców.

- 90 krzesełek, które umożliwią realizację zajęć dydaktycznych, spotkań mieszkańców, jak również umożliwią szerokiej grupie odbiorców branie udziału w ofercie kulturalnej GOK-u.

- Stół z piłkarzykami, który umożliwi organizację cyklicznych zawodów, urozmaici wolny czas, przyczyni się do tworzenia sekcji i udziału w licznych spotkaniach z innymi drużynami.

- Stół do tenisa, który umożliwi organizację cyklicznych zawodów, urozmaici wolny czas, przyczyni się do tworzenia sekcji i udziału w licznych spotkaniach z innymi drużynami.

- Tablicę informacyjną 3-elementową, która pozwoli na efektywniejsze prowadzenie zajęć edukacyjnych ale także rozrywkowych, pozwoli także na lepsze zaprezentowanie działań świetlicy (np. wystawy prac plastycznych).

- Tablicę informacyjną korkowej, która pozwoli na efektywniejsze prowadzenie zajęć edukacyjnych ale także rozrywkowych, pozwoli także na lepsze zaprezentowanie działań świetlicy (np. wystawy prac plastycznych).

- Tablicę suchościeralną, która pozwoli na efektywniejsze i atrakcyjniejsze prowadzenie zajęć z dziećmi i młodzieżą.

- Gry planszowe, co zwiększy ofertę zajęć dla najmłodszych dzieci i pozytywnie wpłynie na ich rozwój.

- Instrumenty muzyczne, konkretnie klawisze, co pozwoli lepiej rozwinąć umiejętności gry na instrumentach, dzieci i młodzieży biorącej udział w zajęciach a także poprawi jakość i zwiększy efektywność zespołu działającego przy świetlicy.

- Sprzęt niezbędny do funkcjonowania kółka rękodzieła – gilotyna, laminarka, pistolet do kleju na gorąco, bindownica, dziurkacze ozdobne, nożyczki precyzyjne, książki. Zakupiliśmy sprzęt nagłaśniający: mikser, 4 kolumny podwieszane, 2 mikrofony zbierające, 2 mikrofony wokalne.

Wygląd zmieniła także scena poprzez wykonanie kotar – zasłon do sceny, co pozytywnie wpłynie na wygląd estetyczny świetlicy, a także zwiększy jakość świadczonych usług przez świetlicę.

Galeria zdjęć

Więcej zdjęć na stronie GOK Bełżec - TUTAJ


 

LGD w obiektywie

Produkt tradycyjny

Pytania i odpowiedzi

Zadaj pytanie

Ile gmin wchodzi w skład LGD "Roztocze Tomaszowskie"?
Twój e-mail:
Temat:
Pytanie:

Roztocze na Facebooku

LGD 'Roztocze Tomaszowskie'